Informacija susijusi su šiame puslapyje naudojamais slapukais ir kitų duomenų rinkimu

1. Kokia informacija gali būti  renkama šiame puslapyje ?
Puslapyje gali būti renkama, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informacija:
• Informacija apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• Informacija, kurią Jūs suteikiate turėdami tikslą prenumeruoti šios interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• Bet kokia kita informacija, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate šioje svetainėje .

2. Slapukai ir jų naudojimas šiame puslapyje.
Slapukai yra maži tekstiniai duomenų failai, kuriuos į jūsų naršyklę siunčia tinklo serveris ir kurie įrašomi ir saugomi jūsų įrenginyje, kad svetainė atpažintų jūsų kompiuterį. Yra dviejų rūšių slapukai: nuolatiniai ir laikini (vadinamieji seanso slapukai). Nuolatiniai slapukai saugomi kaip failas jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje ilgesnį laiko tarpą. Seanso slapukai yra laikinai įrašomi jūsų kompiuteryje, kai jūs lankotės svetainėse, bet išnyksta, kai uždarote tinklapį, ir tai reiškia, kad jie nėra nuolat saugomi jūsų įrenginyje. Dauguma bendrovių naudoja slapukus savo interneto svetainėse siekdamos pagerinti svetainių naudojimą; slapukai negali sugadinti jūsų failų ar padidinti virusų patekimo rizikos į jūsų kompiutery. Ši svetainė naudoja Google Analytics paslaugomis šiai interneto svetainei analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų interneto naršyklėse. Generuojama su šia interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Ši informacija yra saugoma ir tvarkoma Google kompanijos. Google privatumo politika prieinama čia: Google privatumo politika. Šioje svetainėje besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Šioje interneto svetainėje yra  rodomos Google Adsense ir kitų besireklamuojančių svetainės  partnerių reklamos. Kad reklamos labiau atitiktų svetainės vartotojų domėjimosi sritis, jos gali būti  parenkamos automatiškai kiekvienam vartotojui. Kad atitiktų kiekvieno vartotojo individualius interesus, Google renka informaciją apie Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu Tam tikrų skelbimų blokavimas. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu Reklamavimas- Privatumas ir sąlygos. Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu Skelbimų nustatymų išsaugojimas naudojant naršyklės papildinį. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Kaip tai atlikti reiktų ieškoti kiekvienos naršyklės kūrėjų tinklapyje ar ieškoti aprašymų internete. Tačiau visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant ir šią.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas šiame puslapyje.
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Informacija gali būti naudojama šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Lankytojų naršymo patirčiai gerinti, pritaikant šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• Turint svetainės lankytojų sutikimą gali būti siunčiami naujienlaiškiai el. paštu  kurie galėtų juos dominti ;
• Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie svetainės lankytojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti išskyrus tuos atvejus jei tam būtų gautas teismo leidimas.

4. Politikos pakeitimai

Ši informacija gali būti retkarčiais atnaujinama paskelbiant naują versiją. Kartkartėmis reiktų peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikinti, jog ir toliau sutinkate su galimais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės.
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Šios svetainės administracija nėra atsakinga už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar bet kokias kitas galimas veiklas ar galimus padarinius.